عکس و گفتگوی مهناز افشار با جومونگ

سال گذشته با سفر سانگ ایل گوک به ایران , مهناز افشار و رضا رشید پور با این بازیگر مصاحبه ای داشتند که شما را به خواندن و دیدن تصاویر این مصاحبه دعوت می کنیم.

عکس و گفتگوی مهناز افشار با جومونگ

عکس و گفتگوی مهناز افشار با جومونگ

مهناز افشار: من نمی توانم زیاد سوال تخصصی بپرسم ، فقط دوست دارم حس و حال آقای سانگ را که جلوی دوربین قرار می گیرند بدانم ، زمانی که از کارگردان صدا , دوربین و اکشن را می شنود و باید یک پلان حسی و عاطفی کنند چه حالی دارند ؟!

سانگ ایل گوک: برای من سخت ترین موقعیت زمانی است که باید در مقابل دوربین گریه کنم ، برای این کار از صبح تمرین می کنم ، مادر من یک بازیگر معروف کره ای هستش که همیشه به من می گوید , هر وقت توانستی صحنه گریه و خنده را خوب بازی کنی آن زمان بازیگر خوب شده ای.

مهناز افشار: شهرت در کشور شما چطور است ؟! شناخته شدن در زندگی عادی تان تاثیر گذاشته ؟! اذیت نمی شوید ؟!

سانگ ایل گوک: خیلی در زندگی من تاثیر گذاشته است , همانطور که در ایران هوادار دارم در کشور خودم کره نیز هواداران زیادی دارم ، به خاطر همین در خیابان های کره نمی توان قدم بزنم یا خیلی وقت ها تصویربرداری فیلم ها و سریال ها با جمع شدن هواداران تعطیل می شود.

مهناز افشار: دغدغه همه بازیگران سراسر دنیا , وارد شدن به سینمای هالیوود هستش که البته این دغدغه من نیست ، می خواستم بدانم شما به این موضوع فکر می کنید ؟!

سانگ ایل گوک: من به هالیوود اصلا فکر نمی کنم و زیاد دوست نخواهم داشت که سینما و هنر کره را رها کنم و پایبند فرهنگ هالیوودی شوم ، دوست دارم که سینمای کشورم با بازیگران توانمند کره رشد کند.

عکس و گفتگوی مهناز افشار با جومونگ

عکس و گفتگوی مهناز افشار با جومونگ