عکس رقص دختر و پسر در نمازخانه یک دانشگاه

با انتشار تصاویر رقص دانشجویان دختر و پسر در نمازخانه دانشگاه “ملک عبدالله” بحث، جدل و جنجال بر سر موضوع افتتاح این دانشگاه مختلط مجددا داغ شد.

عکس رقص دختر و پسر در نمازخانه یک دانشگاه

عکس رقص دختر و پسر در نمازخانه یک دانشگاه
پایگاه خبری، الکترونیکی و بسیاری از وبلاگ‌های عربستان سعودی امروز چندین عکس از رقص تعدادی دانشجوی دختر و پسر منتشر کرده و اعلام کردند که این تصاویر به نمازخانه دانشگاه جدید التأسیس “ملک عبدالله” که اخیرا افتتاح شد و اولین دانشگاه مختلط عربستان به شمار می‌رود، اختصاص دارد.
عکس رقص دختر و پسر در نمازخانه یک دانشگاه
با انتشار تصاویر رقص دانشجویان دختر و پسر در نمازخانه دانشگاه “ملک عبدالله” بحث، جدل و جنجال بر سر موضوع افتتاح این دانشگاه مختلط مجددا در فضای مجازی و رسانه‌ای عربستان سعودی، بالا گرفت. بسیاری از پایگاه‌های منتشر کننده این تصاویر به طرق مختلف یا به شدت از آن انتقاد کرده و یا خواستار معرفی و بازخواست مسئولانی شدند که مانع از وقوع چنین حوادث غیراخلاقی در فضایی دانشگاه می‌شوند. نکته قابل توجه این است که بیشتر این دانشجویان که در حال رقص بوده‌اند، دانشجویانی غیرعربستانی هستند که گویا حرمت و شأن و منزلت یک نمازخانه را نمی‌دانند.

3 thoughts on “عکس رقص دختر و پسر در نمازخانه یک دانشگاه

 • فروردین ۱۶, ۱۳۹۱ at ۷:۱۵ ق.ظ
  Permalink

  اخه به شماها چه دانشجوها می رقصن یا نه
  همین کارارو کردین که ابران عقب مونده شده و دانشجوهاش هم عقده ای شدن

  اگه رقص اینا دراومده مواظب باشین فردا سکس شما ها در نیاد

 • فروردین ۳۱, ۱۳۹۱ at ۲:۳۰ ق.ظ
  Permalink

  آخه بازم به شما چه که می رقصند دانشجویان تو دانشگاه “ملک عبدالله” که هیچ ربطی به کشور ما هم نداره دلشون خواسته از رئیس دانشگاهشون اجازه گرفتن اصلا به ما چه به تو چه . خبر نداری که اوضاع تو دانشگاه های ایران بدتر از این ها است .

 • تیر ۱۴, ۱۳۹۱ at ۲:۴۱ ب.ظ
  Permalink

  حالا کوچولوها با هم دعوا نکنید!!!!!!
  شما اینو بگید که تو محل عبادت خدا کنسرت متالیکا و امینم گذاشتن!!!

Comments are closed.