عکس رقص دختر و پسر در نمازخانه یک دانشگاه

با انتشار تصاویر رقص دانشجویان دختر و پسر در نمازخانه دانشگاه “ملك عبدالله” بحث، جدل و جنجال بر سر موضوع افتتاح این دانشگاه مختلط مجددا داغ شد.

عکس رقص دختر و پسر در نمازخانه یک دانشگاه

عکس رقص دختر و پسر در نمازخانه یک دانشگاه
پایگاه خبری، الكترونیكی و بسیاری از وبلاگ‌های عربستان سعودی امروز چندین عكس از رقص تعدادی دانشجوی دختر و پسر منتشر كرده و اعلام كردند كه این تصاویر به نمازخانه دانشگاه جدید التأسیس “ملك عبدالله” كه اخیرا افتتاح شد و اولین دانشگاه مختلط عربستان به شمار می‌رود، اختصاص دارد.
عکس رقص دختر و پسر در نمازخانه یک دانشگاه
با انتشار تصاویر رقص دانشجویان دختر و پسر در نمازخانه دانشگاه “ملك عبدالله” بحث، جدل و جنجال بر سر موضوع افتتاح این دانشگاه مختلط مجددا در فضای مجازی و رسانه‌ای عربستان سعودی، بالا گرفت. بسیاری از پایگاه‌های منتشر كننده این تصاویر به طرق مختلف یا به شدت از آن انتقاد كرده و یا خواستار معرفی و بازخواست مسئولانی شدند كه مانع از وقوع چنین حوادث غیراخلاقی در فضایی دانشگاه می‌شوند. نكته قابل توجه این است كه بیشتر این دانشجویان كه در حال رقص بوده‌اند، دانشجویانی غیرعربستانی هستند كه گویا حرمت و شأن و منزلت یك نمازخانه را نمی‌دانند.

3 thoughts on “عکس رقص دختر و پسر در نمازخانه یک دانشگاه

 • آوریل 4, 2012 at 7:15 ق.ظ
  Permalink

  اخه به شماها چه دانشجوها مي رقصن يا نه
  همين کارارو کردين که ابران عقب مونده شده و دانشجوهاش هم عقده اي شدن

  اگه رقص اينا دراومده مواظب باشين فردا سکس شما ها در نياد

  Reply
 • آوریل 19, 2012 at 2:30 ق.ظ
  Permalink

  آخه بازم به شما چه که می رقصند دانشجویان تو دانشگاه “ملک عبدالله” که هیچ ربطی به کشور ما هم نداره دلشون خواسته از رئیس دانشگاهشون اجازه گرفتن اصلا به ما چه به تو چه . خبر نداری که اوضاع تو دانشگاه های ایران بدتر از این ها است .

  Reply
 • جولای 4, 2012 at 2:41 ب.ظ
  Permalink

  حالا کوچولوها با هم دعوا نکنید!!!!!!
  شما اینو بگید که تو محل عبادت خدا کنسرت متالیکا و امینم گذاشتن!!!

  Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>