جزئیات سفر آنجلینا جولی به ایران +عکس

آنجلینا جولی به احتمال فراوان تا پایان سال به ایران می‌آید تا در یک فیلم ایرانی حضور پیدا کند.
جزئیات سفر آنجلینا جولی به ایران +عکس

علی سرتیپی(تهیه‌کننده سینما) در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایلنا با اعلام این موضوع افزود: آنجیلنا جولی در سال‌های اخیر به کشورهای مختلفی همچون پاکستان سفر کرده است. او در گفتگویی با یک نشریه‌ی خارجی از علاقه‌ی خود برای سفر به ایران سخن گفته و تاکید کرده بود که به فرهنگ ایرانی و اسلامی علاقه دارد.

سرتیپی ادامه داد: درحال مذاکره با مدیر برنامه‌های آنجلینا جولی هستیم تا درصورت انجام توافقات نهایی با این هنرمند و همچنین هماهنگی با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تایید این وزارتخانه، آنجلینا جولی به ایران سفر کند و در یک فیلم ایرانی حضور پیدا کند.

سرتیپی بدون اشاره به جزئیات بیشتر این فیلم گفت: از دو هفته پیش این مذاکرات آغاز شده است و بعداز انجام توافقات اولیه با مدیر برنامه‌ها و تایید وزارت ارشاد، جزئیات بیشتری از این فیلم اعلام می‌شود.

«سیدعلیرضا سجادپور» رئیس اداره ارزشیابی و نظارت معاونت سینمایی در پی این خبر، به خبرنگار سینمایی فارس گفت: اظهارنظر درباره خبر منتشر شده در رسانه‌ها منطقی نیست و من ترجیح می‌دهم تنها درباره نامه‌های رسمی اظهارنظر کنم.

7 thoughts on “جزئیات سفر آنجلینا جولی به ایران +عکس

 • مهر ۲۱, ۱۳۹۰ at ۶:۱۱ ق.ظ
  Permalink

  از قرار دادن این خبر در سایتتون ممنونم . موفق باشید .

 • آذر ۲۶, ۱۳۹۰ at ۷:۴۸ ب.ظ
  Permalink

  سایتو آپ کن چون وزیر ارشاد باحضور این بازیگر در ایران مخالفت کرد

 • آذر ۳۰, ۱۳۹۰ at ۶:۰۶ ب.ظ
  Permalink

  valaaaaaaaaaaaaaaaaah chokh khobe

 • بهمن ۲, ۱۳۹۰ at ۱۰:۳۶ ق.ظ
  Permalink

  avalan ke ehtemalan nakhahand gozasht ke biad tu iran ke film bazi kone.dovomen agaram bezaran biad un khodesh ghabul nemikone.sevoman shoma khudetun darin film bazi mikonin lazem nist un biad inja film bazi kone.

 • بهمن ۴, ۱۳۹۰ at ۳:۳۸ ب.ظ
  Permalink

  ببخشید اگه انجیلا فیلمهای مستحجن نمی ساخت باز هم مشهور میشد . آفرین بر شما گارگردان متفکر که میخواین با اسم آنجیلا اسمتونو مشهور کنین .واقعا مشگل سینمای ما با اینا حل میشه .با نهایت تاسف وقتی گلشیفنه خانمو داریم به انجیلا خانم نیازی نیست .بای

 • بهمن ۸, ۱۳۹۰ at ۱۲:۲۶ ب.ظ
  Permalink

  واقعا که!!!!!!!!۱
  تا چند وقت دیگه داخل ایران مراسم……………….هم مجاز میشه!!
  فقط همینو کم داشتیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • بهمن ۱۷, ۱۳۹۰ at ۷:۰۴ ب.ظ
  Permalink

  برووووووووووووووووووو….باور نکنید این حرفارو!!!!!!!
  عمرا بذارن بیاد.

Comments are closed.